Softline

System niewidocznych mocowań Softline (clipy) jest rewelacyjnym systemem umożliwiającym przytwierdzenie desek tarasowych nie używając żadnych widocznych śrubek, co jednocześnie zwiększa wytrzymałość konstrukcji (deska nie ma słabszych miejsc związanych z wywierceniem otworu pod wkręt), oraz daje perfekcyjny i jednolity, a przez to niezwykle estetyczny wygląd. Ten system stworzony z bardzo wytrzymałego drewna gwarantuje jego długotrwałość.

System Softline pozwala na swobodną cyrkulację powietrza oraz wygodne wyciągnięcie pojedynczej deski bez jej uszkodzenia. System ten spełnia wszystkie wymagania dotyczące solidności i estetyki.
Korzyści ze stosowania systemu niewidocznych mocowań Softline:
umożliwia mocowanie desek w sposób niewidoczny

 • zarówno drewno jak i klipsy są odporne na uszkodzenia mechaniczne
 • umożliwia układanie desek jak również ich wyciąganie w sposób dowolny i nie kłopotliwy
 • pozwala na obustronne przemieszczenie się po tarasie nie skutkujące przesunięciem się desek
 • deski są odizolowane od podtrzymujących je belek i legarów
 • daje gwarancję na długi okres użytkowania
 • pozwala na swobodną cyrkulację powietrza między deskami

Oferta

IPE

Merbau

Padouk

Teak

Tarasy w systemie Softline

Niezwykle istotne, jakie drewno wybieramy na taras. Najmniej nadają się deski z drewna miękkiego i mało odpornego na zarysowania. Sosna czy świerk sprawdzają się tylko na krótki okres czasu, w dodatku są podatne na ataki szkodników drewna, grzybów czy pleśni.

Używajmy drewna impregnowanego, które jest przeznaczone na tarasy czy nawierzchnie ogrodowe.
Specjalna technologia impregnacji takiego drewna, jego odpowiednia wilgotność i twardość zapewni nam długoletnie użytkowanie tarasu, wystarczy tylko odpowiednia konserwacja.

Nie trzeba być znawcą, by już na pierwszy rzut oka docenić wysoką jakość systemu Softline. Decydując się na zakup Softline, otrzymujemy wszystkie materiały niezbędne do montażu tarasu. Są to deska tarasowa, system clipów, wkręty oraz legar.

Nie bez powodu do wyrobu systemu Softline zostały wybrane tylko drzewa jedyne w swoim rodzaju tj. Ipe, Merbau, Padouck, Tali i Teak. Ze względu na ich specyficzne właściwości są idealnie dopasowane do najbardziej zmiennych warunków klimatycznych. Deski są suche, o przeciętnej wilgotności 13{51825a6ccf53654ffd0fbe106fe0f51ce74cb797cde8622253623d87a6f6572f} (+/- 2{51825a6ccf53654ffd0fbe106fe0f51ce74cb797cde8622253623d87a6f6572f}) i są odporne na gnicie bez wstępnego stosowania żadnych chemicznych środków. Deski są niezwykle stabilne i odporne na odkształcenia. Profilowane deski są dostępne w wymiarze 20x100x2000mm (dla drewna typu Teak 20x96x2000). Wszystkie są idealnie dostosowane do systemu mocowań Softline.

 

 • drewno wyselekcjonowane pierwszej klasy odporne na gnicie
 • drewno trwałe, solidne, suszone w piecu co zwiększa jego gęstość
 • deski o jednakowych rozmiarach precyzyjnie przycięte
 • gładka, anty-poślizgowa powierzchnia desek, które są pozbawione drzazg
 • można montować deski bez używania żadnych środków chemicznych

Adres

Krystyna, Zenon Jata
35-302 Rzeszów
ul. Nazimka 1/1

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek: 8 – 18
Sobota: 8 – 14
Niedziela: Zamknięte

Śledź nas

Copyright © 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone JATA