Rehau

Relazzo Puro

Deski RELAZZO puro o klasycznym wzornictwie ułożone na dużej powierzchni wydają się mieć powściągliwy styl. Swobodę w aranżacji tarasu zapewnia bogata kolorystyka i dwa rodzaje wykończenia powierzchni – z jednej strony elegancka szczotkowana i ryflowana powierzchnia riva, z drugiej charakterystyczna ząbkowana powierzchnia puro.

 

Zalety

  • 8 naturalnych kolorów i 2 szerokości desek
  • Szczególnie nadają się do dużych powierzchni
  • Nowość: szybszy montaż, bez nawiercania

Różnorodność i możliwości zastosowania RELAZZO puro

Oferta RELAZZO puro obejmuje zarówno system desek komorowych zoptymalizowanych pod kątem ciężaru, jak i deski pełne. Oba rodzaje desek można łatwo przycinać i poddawać obróbce.  Deski pełne nadają się w szczególności do wykończenia schodów, cokołów, stopni i krawędzi. Dostępność desek tarasowych w dwóch szerokościach (140 i 194 mm) oraz ośmiu kolorach spełni Twoje najwyższe wymagania i oczekiwania.

Wymiary:

Kolory:

RELAZZO FINELLO & NATURO

Twoje preferencje. Twój wybór. Trzy warianty wykończenia powierzchni i trzy kolory. Pozwól sobie na swobodę kreowania i wybierz spośród powierzchni szczotkowanej RELAZZO finello, szczotkowanej ze strukturą drewna RELAZZO naturo lub szczotkowanej i ryflowanej RELAZZO riva.

Zalety

  • Dla miłośników designu: linia wzornicza naturo wyróżniona nagrodą Red Dot Award
  • Opatentowany system szybkiego układania desek sześciokrotnie skraca czas montażu
  • Niska wysokość konstrukcji – idealna do renowacji tarasów i balkonów

Design dla koneserów

RELAZZO finello&naturo wygląda jak prawdziwe drewno – jest atrakcyjne dla oka i przyjemne w dotyku. Wysokiej jakości powierzchnia, dostępna w trzech wariantach wykończenia w tym z widocznym rysunkiem słojów, nada Twojemu tarasowi niepowtarzalny styl. Po tarasie przyjemnie chodzi się bosą stopą – bez obaw o drzazgi i ryzyko poślizgnięcia.

O wyjątkowości desek tarasowych RELAZZO finello&naturo świadczy ich rekordowo krótki czas montażu dzięki. Innowacyjna metoda mocowania – bez połączeń śrubowych – daje mu przewagę nad innymi systemami. Nadzwyczajna odporność na obciążenia (stabilny system komór), wyjątkowa trwałość kolorów dzięki zastosowanej ochronie przed promieniowaniem UV, a także minimalny nakład pracy związany z pielęgnacją to kolejne aspekty przemawiające na korzyść desek trasowych RELAZZO.

Wymiary:

Rodzaje wykończenia powierzchni RELAZZO finello&naturo

Kolorystyka:

RELAZZO CORO & CALMO

Twardy rdzeń i odporna powierzchnia! Lity rdzeń w deskach coro&calmo jest dodatkowo chroniony przed wpływem warunków zewnętrznych dzięki warstwie wierzchniej, co czyni ją jednymi z bardziej trwałych w całej kolekcji.  Powierzchnia zewnętrzna jest poddawana obróbce specjalną szczotką, dzięki czemu uzyskuje wyjątkowo atrakcyjne wzornictwo. Do obróbki desek RELAZZO calmo stosuje się szczególnie delikatną szczotkę.

Zalety RELAZZO puro

  • Deski pełne są szczególnie wytrzymałe i wyjątkowo trwałe. Tworzą przy tym konstrukcję o zwiększonej stabilności
  • Optymalne połączenie trwałości z ekologią, wewnętrzny rdzeń upcyklingowy poddany został perfekcyjnej obróbce
  • Pełna swoboda aranżacji – możliwość wykonania łuków!

Twardość i ekologia

Do produkcji rdzenia desek tarasowych RELAZZO coro&calmo stosuje się np. pochodzące z recyklingu zakrętki od butelek PET. Dzięki wysokim kompetencjom i dużemu doświadczeniu w gospodarowaniu materiałami stworzyliśmy tworzywo wysokiej jakości, wytrzymałe i jednocześnie w pełni ekologiczne. RELAZZO coro&calmo pozwalają stworzyć taras o naturalnym charakterze, istotnym dla Twojego dobrego samopoczucia, a ponadto wnoszą duży wkład w świadome korzystanie z zasobów naturalnych.

Wymiary:

Rodzaje wykończenia powierzchni RELAZZO finello&naturo

Kolorystyka:

Adres

Krystyna, Zenon Jata
35-302 Rzeszów
ul. Nazimka 1/1

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek: 8 – 18
Sobota: 8 – 14
Niedziela: Zamknięte

Śledź nas

Copyright © 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone JATA